مقالات

همه چیز درباره سینک های ظرفشویی گرانیتی

سینک های گرانیتی

همه چیز درباره سینک های ظرفشویی گرانیتی : برای خرید لوازم آشپزخانه نکات مختلفی نظیر کیفیت ، کاربرد ، استاندارد و شکل ظاهری را باید در نظر داشته باشید چراکه برای مدت زمانی طولانی می خواهید از آن ها استفاده کنید . امروزه در بازار ، سینک های ظرفشویی با جنس و شکل ظاهری متفاوتی در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد . یکی از جدید ترین و محبوب ترین سینک های موجود در بازار ، سینک های گرانیتی می باشد . در این مقاله قصد داریم شما کاربران عزیز دیجی اسمارت بای را با همه چیز درباره سینک های ظرفشویی گرانیتی آشنا کنیم لذا مثل همیشه با ما همراه باشید .

سینک های ظرفشویی گرانیتی و انواع آن ها :

سینک های گرانیتی به روز ترین سینک های موجود در بازار هستند که در ۶ رنگ متفاوت ( سفید – مشکی – دودی – بژ – قهوه ای و کرم ) عرضه می شوند از این رو برای آشپزخانه هایی با طراحی خاص بهترین گزینه می باشند . همان طور که در مقاله ” آشنایی با انواع سینک های ظرفشویی و کاربرد آن ها ” ذکر شد ، به طور کلی سینک های گرانیتی را می توان به دو دسته سینک های اکرولیک که ساخته شده از پلیمر هستند و سینک های گرانیتی ساخته شده از سنگ و پلیمر تقسیم بندی کرد .

سینک های گرانیتی

مزایا خرید سینک ظرفشویی گرانیتی :

از جمله مهم ترین مزایا خرید این گروه از سینک های ظرفشویی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

  • عدم مشکل ته نشین شدن انواع رسوبات
  • نشان ندادن خط و خش به مرور زمان
  • از آنجایی که روند ساخت سینک های ظرفشویی گرانیتی در مقایسه به سینک های معمولی نیازمند به تخصص و دقتی بالا تری هستند و از دوام بیشتری برخوردار می باشد .
  • این سینک ها طول عمر بیشتری نسبت به سینک های معمولی دارند و به دلیل مقاومت بالا ، نیاز چندانی به نگهداری ندارند .
  • میزان سختی بالا این گروه از سینک ها یکی دیگر از مزیت های خرید شما محسوب می شود . در واقع ماده گرانیت استفاده شده در ساخت آن ها بعد از الماس سخت ترین ماده می باشد .
  • تنوع بالا نیز یکی دیگر از مزیت های خرید سینک گرانیتی می باشد .
  • نصب آسان سینک نیز یکی دیگر از مزایا خرید شما می باشد . در واقع با خرید یک سینک گرانیتی تمامی قطعات مورد نیاز جهت نصب محصول نیز در اختیار شما قرار می گیرد بنابراین نصب کالا به مراتب آسان تر می شود .
  • نظافت آسان سینک تنها با استفاده از ترکیب آب و صابون .

سینک های گرانیتی

نکته مهم :

نکته ی مهمی که در نگهداری سینک های گرانیتی باید به آن توجه داشته باشید این است که هرگز برای تمیز کردن آن ها از مایع های سفید کننده و محلول های حاوی آمونیاک استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد خراش روی سینک می شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *