مقالات

جدید ترین امکانات آشپزخانه مدرن

آشپزخانه مدرن

جدید ترین امکانات آشپزخانه مدرن : آشپزخانه در هر خانه به یک شکل طراحی شده است . ممکن است بزرگ یا کوچک باشد و یا طراحی آن باز یا بسته باشد . در مقاله ای که امروز برای شما همراهان دیجی اسمارت بای در نظر گرفته ایم قصد داریم اطلاعاتی درباره امکانات کاربردی و مدرن در آشپزخانه ها صحبت کنیم از این رو تا انتهای این مبحث با ما همراه باشید .

۱. آشپزخانه با دسترسی به بالکن :

به طور کلی اگر آشپزخانه شما به فضای بیرونی منزل نظیر بالکن یا حیاط دسترسی داشته باشد علاوه بر وجود مکانی برای استراحت ، از لحاظ بصری نیز آشپزخانه شما دلباز تر می شود . می توانید از فضای بیرونی را به مکانی برای صرف شام تبدیل کنید و لحظاتی زیبا در کنار عزیزان تان بسازید .

۲ . استفاده از دو سینک ظرفشویی :

اگر از آن دسته افراد هستید در میهمانی ها از تعداد بالایی مهمان پذیرایی می کنید ، پیشنهاد ما به شما نصب دو عدد سینک ظرفشویی می باشد . ممکن است با نصب دو سینک فضای نسبتا زیادی اشغال شود اما انجام امور برای شما بسیار آسان تر می شود .

۳. سینک های ۲ قلو :

اگر در آشپزخانه خود ماشین ظرفشویی ندارید و تمام ظرف ها را با دست می شویید ، بهتر است یک سینک ظرفشویی دو قلو تهیه کنید . با خرید سینک دو قلو شستو شوی ظرف ها و انواع سبزیجات و میوه و … بسیار آسان تر خواهد شد .

۴. انواع نور پردازی در آشپزخانه :

وجود نور کافی در آشپزخانه ، روند پخت و پز را به مراتب لذت بخش تر می نماید از این رو می توانید بخش زیرین کابینت ها را نور پردازی کنید و علاوه بر تامین نور کافی ، زیبایی آشپزخانه خود را چندین برابر کنید .

آشپزخانه مدرن

۵. استفاده از سطل زباله توکار :

برای داشتن آشپزخانه ای مدرن می توانید به جای سطل زباله های معمولی از سطل های زباله توکار استفاده کنید . این سطل ها در کابینت نصب می شوند و روند جمع آوری زباله های آشپزخانه را آسان تر می نمایند .

۶ . خرید کشوی گرم کن :

یکی از جدید ترین امکانات آشپزخانه های مدرن ، کشوی گرمکن می باشد . این دستگاه در بخش بالایی یا پایینی فر نصب می شود و کاربرد آن گرم نگه داشتن غذای شما می باشد . هم چنین با استفاده از آن می توانید غذای خود را به سرعت گرم کنید .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *