دسته‌بندی نشده, مقالات

تاریخچه شرکت استیل البرز :

استیل-البرز

استیل البرز نامی آشنا به گوش تک تک ما می باشد چرا که همیشه یکی از محصولات این برند در خانه هایمان وجود داشته است . با دیجی اسمارت بای همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این برند موفق داخلی کسب نمایید .

شرکت استیل البرز فعالیت خود را در شهر شیراز آغاز نمود و در ابتدا با استفاده از مجهز ترین ماشین آلات آن زمان ، به تولید بیش از دویست هزار سینک ( به صورت سالیانه ) پرداخت . با گذشت زمان شرکت صنایع استیل البرز فعالیت خود را افزایش داد و به عنوان صادر کننده و تولید کننده پیشگام در زمینه ی سینک stainless steel در سطح خاورمیانه انتخاب شد ، هم چنین تولیدات خود را گسترش بخشید و  محصولاتی نظیر هود و اجاق گاز را نیز وارد خط تولید خود نمود . شرکت استیل البرز امروزه موفق به تولید بیش از یک میلیون و پانصد هزار محصول ( بیش از ۲۰۰ مدل متنوع ) به صورت سالانه می باشد . نکته قابل توجهی که درباره ی برند استیل البرز باید بدانید این است که محصولات این برند به صورت سالیانه به خاورمیانه و بیش از ۴۰ کشور صادر می شود . از جمله این کشور ها می توان به کشور کانادا ، خاور دور ، اروپا ، بخش جنوبی آفریقا و اقیانوسیه اشاره داشت .

محصولات شرکت استیل البرز :

همانطور که پیش تر نیز ذکر شد ، شرکت بزرگ استیل البرز بخش عمده ای از تولیدات خود را به تولید سینک ، هود و اجاق گاز اختصاص داده است اما در کنار این موارد ، محصولات دیگری نیز در این مجموعه تولید می شود . مثل همیشه در ادامه با دیجی اسمارت بای همراه باشید تا بهتر و بیشتر با کلیه محصولات این برند محبوب آشنا شوید .

  1. هود آشپزخانه .
  2. انواع اجاق گاز های .
  3. سینک های ظرفشویی  .
  4. انواع فر های آشپزخانه .
  5. ماکروویو های  .
  6. انواع شیر الات بهداشتی .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *